• Oslava Dňa matiek

• V nedeľu 8. mája o 15:00 sa uskutoční oslava Dňa matiek v Kultúrno-spoločenskej sále obce s vystúpením detí z materskej školy a žiakov našej základnej školy. Srdečne Vás pozývame.

• Smernica o mobilných telefónoch

• Na zasadnutí pedagogickej rady 20. apríla 2022 bola novelizovaná smernica upravujúca používanie mobilných telefónov, tabletov, smart hodiniek, hudobných prehrávačov a slúchadiel žiakmi našej školy počas vyučovania. Odporúčame, aby ste sa s ňou oboznámili. Prečítať si ju môžete TU>>>

• Do školy bez tašky

• 1. aprila si žiaci 2. stupňa vyskúšali svoju kreativitu počas akcie "DO ŠKOLY BEZ TAŠKY". Školskú tašku nechali doma a pomôcky na vyučovanie si pobalili do skutočne kurióznych vecí. Zošity, učebnice a peračníky si priniesli na vyučovanie napríklad na korbe detského autíčka, v chladiacom boxe, v elegantnej kabelke, vo vedre, zabalené vo vankúši alebo v počítačovej skrinke, v boxe pre zvieratká, v debničke, v plastovom vreci alebo v nádobe na koláčiky. Takže prvý apríl ako sa patrí.