• Zimná športová príprava

• Tréningy na piesku nám skončili, ale našťastie je tu zimná športová príprava - plážový volejbal, basketbal, tenis a novinky PARKOUR a úplne NOVÉ POHYBOVÉ HRY!

Tréningy budú každý piatok v telocvični ZŠ Kalná nad Hronom.

8 - 13 rokov  15:30 - 16:30 hod.

Štartujeme 27. 9. 2024

Registrácia od dnešného dňa SPUSTENÁ - tel. 0917 835 366.

(nenechávajte si prosím registráciu na poslednú chvíľu, počet miest je obmedzený)

• Prihlasovanie na krúžky

• Aj v tomto školskom roku máte možnosť prihlásiť sa na krúžky, ktoré organizuje naša škola pre žiakov v popoludňajšom čase. Vo výbere nájdete športové aktivity, umelecké ale tiež technické aktivity ako aj jazykové krúžky. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom systému EduPage. Prosím, prostredníctvom dieťaťa nám zašlite späť podpísaný "Vzdelávací poukaz" do 20.9.2024.

Popoludňajšie aktivity v priestoroch našej školy organizované inými subjektami (spôsob prihlásenia je uvedený pri jednotlivých aktivitách):

• Tanečný krúžok

• Milí rodičia a žiaci srdečne Vás pozývame na otvorenú hodinu, ktorá sa bude konať 19.9.2024 o 16:00 v priestoroch školskej telocvične.

Prines si pohodlné oblečenie, tenisky a pitný režim, aby si si mohol priebeh tanečných hodín vyskúšať na vlastnej koži.

Na tanečnom krúžku sa naučíš koordinácií pohybov a správnu prácu s telom a hudbou. Sú pre teba pripravené rôzne tanečné hry ale aj cvičenia, ktorými budeme spoznávať street dance a hip -hop.

Tanečný krúžok je určený pre všetkých žiakov ZŠ.
            Tešia sa na teba tvoje tanečné lektorky Lucka a Miška.

• English activities

• „Milí rodičia,

radi by sme Vám pripomenuli, že ešte môžete prihlásiť svoje dieťa na celoročníkový jazykový program - ENGLISH ACTIVITIES - komunikačné klubovne, ktoré budú prebiehať priamo na našej škole v časoch školského klubu.

Krásnou a zábavnou metodikou celosvetovo uznávanej britskej jazykovej školy WOW English sa Vaše dieťa naučí rozprávať po anglicky a bude mať v živote omnoho viac možností. A Vy ho nemusíte nikam voziť.

1. ročník - 9 posledných voľných miest

2. ročník - 7 posledných voľných miest

3. ročník - 8 posledných voľných miest

Poponáhľajte sa a zabezpečte si svoje miesto.

Prihlásiť sa môžete tu: PRIHLÁSENIE alebo na tomto linku: https://form.simpleshop.cz/Pr3G0/buy/

Každé dieťa dostane na začiatku roka:

· vlastnú UČEBNICU

· na celý rok ONLINE PRÍSTUP aj na doma ku všetkým videám a pesničkám.

1x týždenne (50 min), v rovnaký termín počas celého školského roka

Pozrite si viac o METODIKE WOW ENGLISH

Pozrite si YOUTUBE s videami, ktoré odoberá viac ako 6 miliónov detí po celom svete

Túto angličtinu prinášame exkluzívne aj pre deti na našej škole.

Tešíme sa aj na Vaše deti už od 12.9.2024

Viac informácií: levice@ucimedeti.sk, alebo telefonicky 0902226036.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025 a privítanie prvákov

• V pondelok ráno na začiatku nového školského roka sa v areáli školy zišli všetci žiaci, učitelia a mnohí rodičia, aby sa zúčastnili jeho slávnostného otvorenia. Po úvodnej básni a krátkom príhovore pána riaditeľa zástupca prvákov predniesol ich "prísahu" a potom sme ich privítali medzi seba. Ďakujeme pánu starostovi, predsedníčke Združenia rodičov i pánom farárom za podporu. Všetci sa tešíme na nové vedomosti a skúsenosti. Viac fotiek nájdete na školskom facebooku >>>