• Začiatok nového školského roka

• Prvý školský deň je 4. september 2023. Slávnostné otvorenie nového školského roka a privítanie prvákov bude o 8:00 v telocvični našej školy. Skončenie je naplánované na 9:30, kedy žiaci odchádzajú zo školy. ŠKD ani školská jedáleň v tento deň nebude v prevádzke.

Pre záujemcov o stravovanie v školskej jedálni pripomíname, aby nezabudli priniesť zápisný lístok.

• Stravovanie v školskej jedálni v novom školskom roku

• Vedúca školskej jedálne oznamuje zákonným zástupcom, že zápisný lístok stravníka je potrebné vytlačiť, vyplniť a odovzdať triednej učiteľke alebo vedúcej jedálne najlepšie hneď 4. septembra (pondelok), aby dieťa mohlo ísť na obed už v utorok 5. septembra.

Podrobné informácie nájdete v priloženom zápisnom lístku, ktorý si doma vytlačte a po vyplnení doručte do školy. Týmto zároveň požiadate o štátnu dotáciu, takže obedy bude mať dieťa zadarmo. Nezabudnite však uhradiť finančnú zábezpeku 20€ na účet škol. jedálne.

Kontakty a podrobné informácie sú na priloženom zápisnom lístku KLIKNITE SEM >>>

Ďakujeme za spoluprácu.