• Výchovný koncert

• Na výchovnom koncerte s názvom "Očová, Očová..." nám pán majster ukázal hru na rôznych hudobných nástrojoch.

• Špeciálny pedagóg

• Ako dieťa naučiť učiť sa efektívne? Čo môže zohľadniť učiteľ? Kedy požiadať o pomoc školského špeciálneho pedagóga? A kedy je čas obrátiť sa na odborníkov v poradniach?

Špeciálnopedagogické poradenstvo žiakom a učiteľom špeciálny školský pedagóg poskytuje priamo počas vyučovania priebežne alebo podľa potreby.

Konzultačné hodiny pre rodičov:
            každý utorok 12.00 – 13.30
            každú stredu 13.00 – 14.00

Termín konzultácie je potrebné dohodnúť vopred cez EduPage (p.u. Michalovičová),osobne v škole alebo otázky môžete posielať tiež mailom na specped@zskalna.sk.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ KLIKNITE SEM >>>

• Tekvicová súťaž

• Každoročne organizujeme súťaž v tvorbe zaujímavých výtvorov z tekvíc. Aj v tomto školskom roku od 2. do 15. októbra môžete do školy priniesť svoje výtvory. Tešíme sa na spoluprácu.

• Biela pastelka

• Zapojiť sa do zbierky Biela pastelka bude možné aj v našej škole v piatok 22. septembra.

Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá vďaka aj našej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života. Biela pastelka patrí medzi 10 najväčších zbierok na Slovensku. Prispieť môžete ľubovoľným príspevkom do prenosnej pokladničky, ktorú vám poskytnú žiačky našej školy.
            Za akúkoľvek podporu vám ďakujeme. Viac info na www.bielapastelka.sk

• Rodičovské združenie

• V pondelok 25. septembra o 16:30 sa v budove našej školy uskutoční Plenárne zasadnutie Združenia rodičov. Po ňom budú nasledovať triedne schôdze s jednotlivými učiteľmi. Na stretnutí sa dozviete dôležité informácie o priebehu začínajúceho školského roka. Tešíme sa na spoluprácu.

• Prihlasovanie na krúžky

• Aj v tomto školskom roku máte možnosť prihlásiť sa na krúžky, ktoré organizuje naša škola pre žiakov v popoludňajšom čase. Vo výbere nájdete športové aktivity, umelecké ale tiež technické aktivity ako aj jazykové krúžky. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom systému EduPage. Prosím, prostredníctvom dieťaťa nám zašlite späť podpísaný "Vzdelávací poukaz". Ďakujeme.

• Platby v Školskej jedálni

• Vedúca školskej jedálne pripomína rodičom, že o výške zostatku uhradenej finančnej zábezpeky za stravu dieťaťa v tomto školskom roku sa môžu informovať telefonicky na čísle 0911 483 918.