• Haloweenske aktivity

• Na posledný deň pred jesennými prázdninami pripravili pedagógovia rôzne aktivity s haloweenskou tematikou. Okrem zaujímavého kvízu si žiaci mohli zasúťažiť na "lietajúcom koberci", triafať do strašidla, vyskúšať si svoju presnosť v hode na tekvice alebo využiť kreativitu pri tvorbe múmie. Najlepšie masky boli odmenené. Dobre sme sa zabavili.

• Školský klub detí

• V našej škole máme v súčasnosti 4 oddelenia ŠKD, ktoré navštevuje takmer sto žiakov prvého stupňa. Jednotlivé oddelenia vedú pani vychovávateľky Lucia Dobóová, Ivana Almásiová, Veronika Machová a Marta Siekelová. Aj keď sú žiaci rozdelení do skupín, predsa však (napr. pre chorobu vychovávateľky a pod.) prípadné správy ohľadom žiakov nech posielajú rodičia všetkým pani vychovávateľkám súčasne prostredníctvom systému EduPage, čím predídeme prípadným nedorozumeniam. Telefónne číslo do ŠKD je 0904 342 394. Ďakujeme za spoluprácu.

• Výstup na Sitno

• Na najvyšší vrch pohoria Štiavnické vrchy neďaleko Banskej Štiavnice vystúpali naši siestaci a siedmaci. Skvelé počasie nám doprialo príjemný zážitok z jesennej prírody.