• OZNAM O PRERUŠENÍ VÝCHOVNO-VZDELÁVACIEHO PROCESU

• Riaditeľ školy oznamuje rodičom a žiakom, že na základe rozhodnutia Regionálneho úradu zdravotníctva v Leviciach a so súhlasom zriaďovateľa bude z dôvodu vysokého počtu žiakov s respiračným ochorením PRERUŠENÉ vyučovanie od 18. 12. 2023 (pondelok) do 22. 12. 2023 (piatok). Školská jedáleň a Školský klub detí sú mimo prevádzky. Vyučovanie bude pokračovať po vianočných prázdninách 8. januára 2024 (pondelok).

Mgr. Peter Lipták, riaditeľ školy

• Mikuláš v našej škole

• Mikuláš so svojou partiou zavítal dnes medzi žiakov našej školy. Niektorí s radosťou, iní s malými obavami sa zapojili do programu. Každý dostal malú sladkú odmenu. Vďaka šikovným deviatakom a pani učiteľkám bola radosť na tvári každého...

• Krabice naplnené láskou

• Viac ako 50 krabíc od topánok naplnených láskou sme odovzdali, aby sme tak potešili našich starkých drobnosťami, ktorými naši obetaví žiaci, rodičia i učitelia naplnili krabice od topánok. Všetkým veľmi pekne ďakujeme za pomoc.