• Zápis do prvého ročníka

• Zápis detí do prvého ročníka bude v našej škole 13.4.2023 od 13:00 do 16:30. Ide o šesťročné deti narodené od 1.9.2016 do 31.8.2017. Zápis sa týka aj tých, ktorí mali odklad. Rodič prinesie rodný list dieťaťa a svoj občiansky preukaz a príde v uvedenom čase aj s dieťaťom do školy. Prosíme VOPRED vyplniť prihlášku ELEKTRONICKY na tomto odkaze>>> Tešíme sa na spoluprácu.

• Projekt sopky

• Piataci na vyučovanie vyrobili doma najrôznejšie druhy sopiek. Použili rôzne materiály, ako napríklad sádru, noviny, modelovaciu hmotu, montážnu penu, vosk, papierové rolky, plastové flaše či dokonca piškótové cesto (takže časť sopky sa dala zjesť). Žiaci mali naozaj fantáziu, ako to ukazujú aj fotografie. Niektorí to urobili celkom sami, iní s pomocou rodičov. Všetci si dali záležať a strávili nad tým veľa času a venovali projektu svoju námahu. Práce sú skutočne veľmi pekné. Niektoré sopky boli odprezentované aj s pokusom, ako sopka "vybuchne" pomocou sódy bikarbóny a octu.

• Príprava na súťaž

• Na budúci týždeň držíme palce našim žiačkam z prvého stupňa. Zúčastnia sa na súťaži v gymnastike, na ktorú sa s nadšením a zodpovedne pripravujú.

• Výchovný koncert

• Vo štvrtok 9.3.2023 sa v telocvični našej ZŠ uskutočnil výchovný koncert spoločnosti Špeciál Art z Nitry pod názvom Zneužívanie moci.

• Víťaz obvodného kola recitačnej súťaže

• Dňa 9.3.2023 sa konalo v Leviciach obvodné kolo súťaže v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín, na ktorom našu školu reprezentoval Ajay Kristián Dobó, žiak 4.A triedy. Umiestnil sa na krásnom 1. mieste, za čo mu srdečne blahoželáme a držíme palce v ďalšom kole.

• Virtuálna prehliadka školy

• Na GoogleMaps nájdete virtuálnu prehliadku priestorov našej školy. Po kliknutí na tento odkaz a následne vľavo na obrázok triedy sa môžete prostredníctvom počítača “poprechádzať” po budovách našej školy, prezrieť si triedy a učebne a taktiež celý školský areál.