• Darujte 2% z daní

• Boli by sme Vám vďační za podporu, ak by ste darovali 2% z daní Združeniu rodičov pri Základnej škole v Kalnej nad Hronom. Tlačivo na stiahnutie nájdete tu >>> Vyhlásenie na 2% z daní.pdf alebo Vám ho môžeme na požiadanie v škole vytlačiť. Ďakujeme za podporu.

• Zlatý Amos

• Slovenská rada rodičovských združení informuje rodičov o možnosti zapojiť sa do projektu Zlatý Amos - anketa o najobľúbenejšieho učiteľa. Účastníci získajú rôzne peňažné ceny. Usmernenie nájdete na www.zlatyamos.sk , prihlášky nájdete na: Prihlášky :: Zlatý Amos SR (zlatyamos.sk)Tešíme sa na Vašu účasť. Informovala Bc. Ing. Júlia Lindtnerová – predseda – štatutár SRRZ.

• VŠEDKOVEDKO

• Dňa 28.11.2023 sa na roč. 1.-4. uskutočnila obľúbená súťaž VŠETKOVEDKO. Žiaci riešili zaujímavé a rôznorodé cvičenia z vyučovacích predmetov a z reálneho života. Pohli „rozumčekom“ pri zábavných a logických úlohách. Súťaže sa zúčastnilo 17 žiakov. Titul VŠETKOVEDKO (teda patria medzi prvých 30% na Slovensku) dostali: Gogora Filip, Hajtóová Sofia, Liptáková Sára, Ag Michal a Jarábek Benjamin. Ostatní dostali titul Všetkovedkov učeň. Všetkým blahoželáme a nabudúce pozývame aj ostatných, ktorí radi súťažia.

• Karneval 2024

• Každoročne sa na prvom stupni našej školy koná karneval so zaujímavými maskami. Nebolo tomu inak ani v tohtoročnom fašiangovom období. Fotografie si môžete pozrieť tu>>>

• Fašiangový deň

• Pedagógovia pripravili počas fašiangového obdobia tematický deň pre našich starších žiakov. Kvíz, súťaže a karnevalová prehliadka boli skutočne zaujímavé. Viac foto si môžete pozrieť tu >>>