• Vianočný deň

Aj v tomto roku zainteresovaní pedagógovia spolu so šikovnými žiakmi pripravili vianočný deň plný aktivít spojených so zimnými sviatkami.

• Prerušené vyučovanie

• Riaditeľ školy oznamuje rodičom a žiakom, že na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Leviciach bude z dôvodu vysokého počtu žiakov s chrípkovým ochorením PRERUŠENÉ VYUČOVANIE od utorka 13. decembra do piatka 16. decembra. Školská jedáleň aj ŠKD budú mimo prevádzky. Vyučujúci budú žiakov vzdelávať distančne. Prezenčné vyučovanie bude pokračovať v pondelok, 19. decembra.