• Aj nasledujúci týždeň sa učíme z domu

• Aj v budúcom týždni až do odvolania bude naďalej v našej škole vo všetkých ročníkoch prebiehať vyučovanie dištančnou formou (teda z domu). Budovy školy zostávajú zatvorené. O ďalšom postupe budeme rodičov a žiakov vopred informovať.

• Pokračujeme ďalej doma

• Aj v nasledujúcom týždni bude naďalej v našej škole vo všetkých ročníkoch prebiehať vyučovanie dištančnou formou (teda z domu). Budovy školy zostávajú zatvorené. Priebeh vyučovania si v prvom až štvrtom ročníku dohodnú pani učiteľky individuálne so svojou triedou, v piatom až deviatom ročníku vyučovanie postupuje podľa rozvrhu. O ďalšom postupe budeme rodičov a žiakov vopred informovať. Ak by niekto nemal prihlasovacie údaje do EduPage, nech napíše email na info@zskalna.sk alebo zavolá na tel. číslo školy 0914 169 789.

• Naša škola od pondelka

• Podľa nariadenia Ministerstva školstva bude aj v našej škole od pondelka 11. januára vo všetkých ročníkoch prebiehať vyučovanie dištančnou formou (teda z domu). Budovy školy budú zatvorené. Priebeh vyučovania si v prvom až štvrtom ročníku dohodnú pani učiteľky individuálne so svojou triedou, v piatom až deviatom ročníku sa bude vyučovať podľa rozvrhu. Ak by niekto nemal prihlasovacie údaje do EduPage, nech napíše email na info@zskalna.sk alebo zavolá na tel. číslo školy 0914 169 789.